Торгівельне обладнання

Торгове обладнання для аптек, салонів мобільного звязку, супермаркетів електроніки, продуктових магазинів, ювелірних салонів, магазинів канцтоварів, спортивних магазинів, салонів одягу та взуття. Торгівельне обладнання з алюмінієвого профілю, металу, скла, ДСП, пластику, економпанелей та інших матеріалів.

Експозиційні вітрини


Найбільш популярною сьогодні, без сумніву, є торгові меблі з алюмінієвого профілю. І це ні скільки не дивує, тому що у таких меблів є безліч переваг перед торговими вітринами з ДСП. Перш за все — це їх довговічність. Якщо врахувати те, який потік покупців щодня проходить або зупиняється біля торгівельних прилавків, і скільки разів на день продавець розкладає товар, тоді саме надійність ставати вирішальним чинником при виборі.

Важливим є і зовнішній вигляд. Вітрини з алюмінієвого профілю гармонійно вписуються в інтер’єр сучасних магазинів, а різноманітність комплектуючих дозволяє створювати досить хитромудрі конструкції. І, звичайно ж, реклама виконана плівкою «Оракал» залучає потенційного покупця і додає меблям більше індивідуальності.
Ще є один плюс у торгового обладнання з алюмінієвого профілю. Воно легко розбирається і заново збирається, причому ці операції можна повторювати скільки завгодно разів, без будь якої шкоди. Така необхідність може виникнути при зміні орендованого приміщення або продажу меблів, а це теж потрібно враховувати.
Нижче Вашій увазі представлено кілька варіантів виготовлених торгових вітрин і прилавків.