Торгівельне обладнання

Торгове обладнання для аптек, салонів мобільного звязку, супермаркетів електроніки, продуктових магазинів, ювелірних салонів, магазинів канцтоварів, спортивних магазинів, салонів одягу та взуття. Торгівельне обладнання з алюмінієвого профілю, металу, скла, ДСП, пластику, економпанелей та інших матеріалів.

Система економпанелей


Економпанелі для магазину (експопанелі) і аксесуари

Перед власником кожної торгової компанії рано чи пізно постає проблема — як заощадити торгову площу і отримати в результаті максимально можливу кількість виставкового простору, щоб весь пропонований асортимент товарів був доступний покупцеві. Вирішити цю проблему можна різними способами, але найбільш оптимальний шлях — використовувати економпанелі. Дане торгове обладнання має масу переваг перед стандартним. Досить сказати, що воно призначене для встановлення на стіни і оснащується масою додаткових аксесуарів (підвісні вішалки, полиці, кронштейни та інші пристосування), які розширюють сферу використання економ-панелей практично до нескінченності.

Купити економпанелі

Крім самих панелей, у нашому каталозі ви знайдете також аксесуари до них самих різних розмірів, кольорів і конфігурацій (Дивіться прайс-лист з цінами експопанелі та аксесуари). Такий багатий вибір дозволяє обладнати будь-яке торгове приміщення і дає власникам відмінну можливість без проблем вписати економ-панелі у вже існуючий інтер’єр, не порушуючи його колірного і дизайнерського рішення.