Торгівельне обладнання

Торгове обладнання для аптек, салонів мобільного звязку, супермаркетів електроніки, продуктових магазинів, ювелірних салонів, магазинів канцтоварів, спортивних магазинів, салонів одягу та взуття. Торгівельне обладнання з алюмінієвого профілю, металу, скла, ДСП, пластику, економпанелей та інших матеріалів.

вітрини та прилавки з ДСП


Прилавок є робочим місцем продавця, кінцевою точкою обслуговування покупця в магазині і місцем демонстрації товару, це робить його невід’ємною частиною торгового процесу. Велика універсальність дає можливість використовувати їх, як для демонстрації автомобільних запчастин, так і ювелірних виробів. Крім того прилавки можуть бути легко демонтовані і, якщо потрібно, встановлені в іншому місці без втрати товарного вигляду.
За зовнішнім виглядом і функціоналом можливостям прилавки поділяються на робочі, засклені і прилавки-вітрини. Робочі є закритими прилавками з наявністю полиць з боку продавця в яких відсутні скляні деталі. На них зручно упаковувати товар, на полицях продавець може розміщувати матеріали для упаковки або коробки з товаром. У прилавка-вітрини часто звужена верхня частина, на яку забороняється ставити що-небудь, похиле фасадне скло дає відмінний огляд на скляні полки для демонстрації товару.
Вітрина — лице будь-якого магазину. Правильно розміщена вітрина сприяє підвищенню попиту, практично, на будь-який товар. Вітринні конструкції для магазинів часто виготовляються з алюмінієвого профілю і скла. Використання скла дозволяє відмінно висвітлити навіть товар, що стоїть у кутку вітрини. Легкість збирання-розбирання забезпечує можливість додавати до вітрин необхідні додаткові складові: полиці, світильники тощо.
Як правило, прилавок виконує одночасно кілька різних функцій, а саме: по-перше, він є робочим місцем для самого продавця, по-друге, місцем обслуговування покупців у магазині (так як, на прилавку зазвичай стоїть касовий апарат, ну і звичайно ж оформляються самі покупки) ще одна функція це місце для демонстрації продукції магазину. Прилавки виготовляються в різних стилях, і в різних матеріалів, найчастіше це ДСП або скло, а також і з інших матеріалів, таких як: ПВХ або акрил, композит алюмінієвий або полістирол. За зовнішнім виглядом і функціональності вони діляться на скляні, і прилавки-вітрини, а також робочі. Робочі — це закриті прилавки, в яких немає скляних елементів, з поличками з боку касира. Зверху можна упаковувати товари або ж поставити касовий апарат. Засклені прилавки можуть мати і незасклені місця, для зберігання, а їх верхня поверхня зроблена зі скла, під ним розташовано кілька полиць, де можна розкладати товар. У прилавка-вітрини, як правило вузька поверхня, на яку не можна поставити, зате фасадне скло відкриває відмінний огляд на скляні полички для показу товару.